Lost FX 3D Animasyon Stüdyosu


Lost FX 3D Animasyon Stüdyosu

Proje sahipleri için büyük bir tanıtım niteliği taşıyan 3d animasyon film, çoğu insanın henüz ne fayda sağladığını bilmediği bir reklam hizmetidir. Mimari görseller yaptırılırken tercihen tasarım animasyona ihtiyaç duyulan diğer sektörlerde pek sık kullanılmaz. Aslında bu tanıtım şekli tüm sektörlerde yaptırılması ve tanıtım amaçlı kullanılması firmaların ürünlerinin değerinin arttırılmasında kullanılması gerekir. Ürünlerinizin ve projelerinizin sizi yansıtmayan tanıtımlarının yapılması ve daha sonra oluşabilecek hataların tasarım aşamasında fark edilmeden hayata geçirilmesi durumlarından biri yaşanırsa, görselleştirme hizmeti almayarak oluşabilecek büyük ekstra maliyetler oluşmasına sebep olacağı anlamına gelir. Bu ekstra maliyet sadece hazırlanan o proje için geçerlidir. Firmanızın prestijine zarar verir ve müşteri kaybetmesine bile sebep olabilir.

3D Animasyon içeriği nedir

Animasyon ürünlerin ve projelerin tanıtımını güvenceye alır, 3d animasyon  kullanımıyla doğru bir tanıtım ve pazarlama stratejisi oluşturmuş olursunuz. Bu tamamen ihtiyaca bağlı bir hizmettir. Genellikle özenle tasarlanan projelerde, hedef kitleye detayların iletilmesi için çok önemlidir. Bu hizmetin dışındaki tüm süreç, pazarlamanın yarım kalmasına neden olur. Projenin hayata geçirilmesinde bir sorun yaşanırsa, hatalara önceden müdahale etmek gerçekten zor olabilir. Tavsiyemiz, uygun ödeme koşulları ve memnuniyet garantili hizmet anlayışıyla çalışan firmamızla iletişime geçmeniz ve çalışma çeşitlerimizi incelemenizdir. Projeleriniz, sizin beklentilerinize ve arzu ettiğiniz teminatlara göre firmamızca hazırlanır, en üst düzey kalitede onayınıza sunulur. Lost FX Animasyon stüdyosu olarak sizlere daha önceden hazırladığımız örnek çalışmalarımızı da arzunuz halinde sunabiliriz. Hazırlanacak çalışmaların detaylarını tamamen sizin isteklerinize bırakıyoruz. Bizim sorumluluğumuz, seçtiğiniz görsel kalitesini ve çalışma şeklini en uygun fiyatla istediğiniz tüm detaylarla, memnun olacağınız şekilde aldığınıza emin olmak ve size üst düzey çalışmalar sunmaktır.

Animasyon projeleri hazırlanırken çalışma fiyatları çeşitlilik gösterir. Bu değişken durumun ana etkenleri şunlardır. Hazırlanacak çalışmanın görüntü çözünürlüğü, detayları, kullanılacak malzemelerin özellikleri ve gerçekçiliği, dakika birim süresi, görsel adedi ve hazırlanacak çalışmanın ne sürede yapılması istediğidir.

3D Animasyon film teklifi alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle bizi arayıp yardım alarak iyi bir risk analizi yapmalısınız. Projenizi tanıtmak için sizi yansıtan ne gibi unsurlar kullanacaksınız, nasıl bir sürede projenizi teslim almalısınız, bu çalışmanın yapılması veya yapılmaması sizi ne ölçüde etkileyecektir gibi sorunların üzerinde durarak, firmamızdan fikir almalısınız. İyi düşünmelisiniz, projenize eğer animasyon yaptırmazsanız ve hedef kitlenize sunum yaparken verimsiz bir durumla karşılaşırsanız, bu sizin için ne gibi problemler doğurur? Daha sonra en uygun teklifi aldığınıza dikkat etmelisiniz. animasyon yaptırırken tek bir tasarım firmasıyla olayı netleştirmemeniz, yararınıza olacaktır. Son olarak iki tarafında haklarını koruyan detaylı bir sözleşme hazırlayarak iyice incelemeli ve sözleşmenizde yazanları çekinmeden hukuki danışmanlarınıza danışarak son kararı kendiniz vermelisiniz. Sözleşmenizi detaylıca okumadan ve yeterince bilgilenmeden asla projenizi tasarım firmasına başlatmamalısınız. İleride oluşabilecek değişiklikler size ekstra ücret olarak yansıyabilir. Sağlıklı olan şey tüm alt çalışma yapıldıktan sonra projeye başlanmasıdır.

Neden 3D Animasyon film Yaptırmalıyım?

3d animasyon yaptırmak her şeyden önce sizin pazarlama ve sunum yapma gücünüz açısından çok gereklidir. Projenizin;

  • Yapım aşamasında oluşabilecek tüm küçük ve büyük hatalara önceden müdahale etmenizi sağlar.
  • Hedef kitlenize ve potansiyel müşterilerinize projelerinizi daha iyi tanıtmanızı sağlar, pazarlama ve satış gücünüzü arttırır.
  • Görsel sunumlara ihtiyaç duyduğunuzda lostfx animasyon stüdyosu her zaman yanınızda olur.
  • Şartların uygunluğuna göre projenizin geliştirilmesinde size yardımcı olur.
  • Dijital sanatlara ihtiyaç duyduğunuz her konuda ve durumda çalışma arkadaşı kimliğiyle tasarım firmanız olarak yanınızda oluruz.

Başarılı tanıtım ve sunum yapabilmeniz açısından, kapsamlı bir animasyon film yaptırmalısınız. Hiç kimsenin çöpe atılacak bir parası yoktur. Bunu unutmamalısınız. Lost FX Animasyon stüdyosu olarak size ve projelerinize hak ettikleri önemi veriyoruz. İstediğiniz teminatların içinde bulunduğu projelerinize, en uygun teklifi hazırlıyor ve çalışmaya başlıyoruz. Projenizin tüm aşamalarında, tasarım firması olarak sizi bilgilendiriyoruz. Hazırlanan çalışmalarda ilerleyen süreçte ihtiyaç duyulması durumunda projenizde değişiklikler yapabiliyoruz. Gerek duymanız halinde eklemeler ya da çıkarmalar yaparak sizi daha iyi anlatan projeler hazırlıyoruz. Bizim için kurumsal kazancımız değil, müşterilerimizin bizi mutlu hatırlamaları çok önemlidir.


Leave a comment