Hakkımızda


LostFX Animasyon Stüdyosu olarak 2001 ylından beri alanında uzman  ekibimizle dijital görsel sanatlara ihtiyaç duyulan her alanda siz müşterilerimizin projelerine sanatsal bir yaklaşımla hayat veriyoruz.

İlk önce sizleri dinliyor istekleriniz doğrultusunda araştırmalarımızı yapıyor ve sizlere hızlı kaliteli uygun bütçelerle en üst düzeyde hizmet sunuyoruz. Yaptığımız çalışmalarla firma, ürün veya projelerinizi potasiyel hedef kitlelerinize yada müşterilerinize akıcı, akılda kalıcı ve yüksek kalitede görsel öğelerle sunmanızı sağlıyoruz.

Bu çalışmalar esnasında gelişmekte olan teknolojiyi ve programları yakından takip ederek kendimizi her geçen gün daha çok geliştirerek sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için bilgi ve deneyimimizi arttırıyoruz.

Projelerinizi hazırlarken kullandığımız  programlar ve kullanım alanları;

Autodesk 3ds Max : Mimari görselleştirme, endüstriyel ve obje modelleme, bu çalışmaların animasyon ve fotorealistik imajlarının hazırlanması, VR yani Sanal gerçeklik sahnelerinin hazırlanması için kullanıyoruz.

Autodesk Maya : Karakter modellemeleri için kullanıyoruz.

Zbrush : Karakter modellemeleri için kullanıyoruz.

Lumion : 3d olarak hazırlanan sahnelerin animasyon ve imajlarının hazırlanması için kullanıyoruz.

Unreal Engine : 3d olarak hazırlanan sahnelerin animasyon ve imajlarının hazırlanması, VR yani Sanal gerçeklik sahnelerinin hazırlanması için kullanıyoruz.

Adobe After Effect : Logo animasyonu, görsel efekt ve post prodüksyon aşamaları için kullanıyoruz.

Adobe Photoshop : Hazırlanan 3d sahnelerdeki objelerin texture larının hazırlanması ve fotorealistik imajların illüstrasyon çalışması için kullanıyoruz.

Bu çalışmaları hazırlarken V.ray render motoru kullanarak çalışmalarımızın görselliğini en üst seviyede tutuyoruz.

Profilimizde bu programlarla hazırlanmış birçok görsel öğe bulunmaktadır. Kendi ekibimiz ve freelance olarak çalıştığımız arkadaşlarımızın hazırladığı bu imajlara ve 3d animasyon filmlere benzer çalışmaları sizin içinde hazırlayabiliriz.