Unreal engine ve Unity ile mimari görselleştirme


Unreal engine ve Unity ile mimari görselleştirme VR Sanal gerçeklik teknolojisiyle mimari yapıların hazırlanan 3d sahneler içerisinde siz müşterilerimizin kendi kontrolleriyle bağımsız olarak dolaşabildikleri ortamlarla hedef kitlenize ve potansiyel müşterilerinize daha etkileyici ve detaylı sunumlar yapmanızı sağlıyoruz.

unreal engine

Örneğin 3d modelleme ile hazırlanan sahnede herhangi bir bakış açısından sahnenin tüm detaylarını inceleyebilir tek bir tuşla duvarların zeminin veya sahnedeki objelerin rengini değiştirebilirsiniz. Projenize at hazırlanan bu 3d tasarımları size teslim ettiğimizde istediğiniz şekilde 3d animasyonlar oluşturup kendi belirlediğiniz bakış açısıyla yüksek kalitede 3d render ve imajlar alarak  sayısız görsel öğeye sahip olabilir ve çalışmalarınızın anlatımına yönelik sunumlarınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Müşterilerinizin 3d sanal gerçeklik gözlüğü kullanarak, hazırlanan sahneler içerisinde istediği gibi gezmelerini sağlayarak  örnek daire tipi hazırlatmaktansa, sayısız renk desen ve tasarım seçeneğine sahip olursunuz.

unreal engine

Bu yeni görsel pazarlama stratejisine sahip olmak ve büyüyen yapı sektörüne ait pazarda reklam stratejinizi güçlendirmek ve LostFX görselleştirme kalitesine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Leave a comment