Mimari Modelleme, Endüstriyel Modelleme


Mimari modelleme, endüstriyel modelleme, 3d görselleştirme, 3d animasyon ve 3d reklam filmi konusunda hizmete ihtiyaç duyduğunuzda kalitemiz, hızımız, uygun fiyat aralığımız ve hayal gücümüzle sizlere yaratıcı çözümler sunuyor ve üstün hizmet anlayışımızla foto gerçekçi görseller hazırlıyoruz.

İhtiyaç duymanız durumunda 3d modellenen sahneleri kamera çekimi yapılmış videolarla birleştirerek görsel öğelerinizi gerçeğe yakın hale getiriyoruz. Sadece hayal gücünüzle sınırlı olan 3d görselleştirme çalışmalarını istekleriniz doğrultusunda toon karakter ve objelerle de hayata geçirerek çocukların ve gençlerinde ilgisini çekecek hale getirebiliyoruz.

Firmalarınıza özel kurumsal tanıtım filmlerinizi, senaristlerimizin hazırladığı senaryolar doğrultusunda profesyonel çekim ekibimizle yaptığımız kamera kayıtlarına ek olarak hazırladığımız 3d modellenmiş ve renderi alınmış sahnelerle birleştiriyor, farklı efektler uygulayarak görselliğini ve albenisini arttırıyor, profesyonel seslendirme arkadaşlarımızla ve ses uzmanlarımızla gözlere hitap ettiği kadar kulaklarada hitap etmesini sağlıyoruz. Hazırladığımız bu çalışmalarla firma ve kurumların tanıtımına yardımcı olup anlaşılabilirliklerini arttırıyoruz.

3d reklam filmlerinde tanıtımı yapılacak ürünlerin gerçek video veya fotoğraf çekimleriyle elde edilemeyecek görüntü kalitesinde görsellerini hazırlayarak firmaya ait maskot veya ürünleri canlıymış gibi hareket ettirerek hazırlanan reklama farklı bir espiri ve karakter katıyoruz. Böylelikle hazırladığımız reklamlar yıllar boyu insan hafızasında yer edecek anılara dönüşebiliyor.

Unreal engine ile hazırlayacağımız Virtual Reality  sanal gerçeklik  sahneleriyle mimari yapıların iç mekan ve dışmekan görselleriyl,e hedef kitlenize etkileyici ve akılda kalıcı sunumlar yapabilir, yapım ve tasarım aşamasında oluşabilecek sorunların önüne geçebilirsiniz. Satış ofislerinde örnek tip dairelere ve bu çalışmaların oluşturacağı ek maliyetlerden kurtularak projelerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

3d animasyon filmlerle Savunma sanayi, havacılık, denizcilik, enerji, madencilik gibi çok farklı sektörlere ait ürün ve araçların kullanım , montaj ve tanıtım için görselleri hazırlanabilir. Çevre, trafik, temizlik, sosyal sorumluluklar gibi konularada hazırlanabilecek çalışmalarla insanların bilinçlenmesi sağlanabilir ve gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakılmasında yardımcı olunması sağlanılabilir.

Daha önce hazırladığımız birçok profesyonel çalışmalarımızı profilimizden detaylı bir şekilde inceleyebilir, sizler için hazırlayabilceğimiz görsel öğelere ihtiyaç duyduğunuzda bizimle iletişime geçebilir LostFX tasarım ekibinin fark yaratan çalışmalarına sizde sahip olabilirsiniz.


Leave a comment