Görsel tasarım LostFX Animasyon Stüdyosu


Bir tasarımın etkili olabilmesi için o projede çalışan ekip arkadaşlarının ortak heyecan enerji ve akla sahip olması gerekir. Biz, müşterilerimizle bu doğrultuda çalışırız. Markanızı en iyi şekilde yansıtan akılcı çözümlerimiz ile kurumsal kimlik ve ürünleriniz için en çarpıcı tasarımları sizler için hazırlıyoruz.
Projelerinizi sahiplenerek sizin için çözüm odaklı çalışırız. Sizlerin ne istediği bizim için çok önemlidir. Hızlı ve sonuca odaklı çözümler üretiriz. Sürekli bilgi paylaşımında bulunuruz ve yeni fikirlere açığız. Sorumluluk sahibi davranarak cesur kararlar verir, bu konuda bütün yeteneğimizi ortaya koyarız.
Asla yeterli olmayacak; Bizce 3 boyut tek başına yeterli değil. Yükseklik, genişlik ve derinlik yanında işlerimize ruhunuzu da katarak sürekli gelişen teknolojiyle beraber bizde kendimizi geliştiriyoruz. Sadece büyük hayalleri olanların hayallerinin gerçeğe dönüştüğü tek yer LostFX Animasyon Stüdyosu.
Günümüz modern zamanın en önemli sanat dalı olan 3d tasarımın hayatımızın hemen her alanda içerisinde bulunan dijital sanatların temelini oluşturması ekibimizi sürekli bu konuda en yetenekli ve uzman kişilere dönüştürmeye yönelik eğitimlerden geçirmemize sebep olmuştur.
Sadece tasarım yönümüzü geliştirmekle kalmayıp, günümüz koşullarına en uygun çalışma şekli ve fiyat politikamızla da sizin için en iyi çözümlere imza atmaktayız. Her zaman ekip arkadaşlarınız olarak yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Bizim için önemli olanın sizi kazanmak olduğunu bilmenizi isteriz. Diğer firmalardan araştırıp fiyat aldığınızda, sizin için hazırlamış olduğumuz fiyat teklifinin sizin için hazırlayacağımız çalışmanın kalite ve görselliğine göre ne kadar uygun olduğunuz fark edeceksiniz. Sürekli katlanarak artan bilgi birikimlerimizle ve alanında uzman kadromuzla çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyacağız…
En büyük ilkemiz; projelerinizin vizyonuna uygun çözümler üretmek,sizlerle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Siz müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. İhtiyaç duyduğunuzda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bizim ve daima en sizin için en iyisini düşündüğümüzü bilmenizi isteriz…
“Hazırladığımız her proje bizim için ayrı değerdir. Yeni bir iş farklı bir heyecan demektir. Farklı çalışmalar yeni alanları tanımamıza katkıda bulunur. Üstlendiğimiz her işte değişik dünyalar keşfederiz.”
Yeni yüz yılın en önemli sunum tekniği konumuna gelen 3d modelleme ve 3d görselleştirme, müşterilere en gerçekçi görüntü ve videoları verebilmemize olanak sağlamıştır. Müşterilerimizi hazırlanan çalışmaların kalitesi ile tatmin edebilmek öncelikli hedefimizdir. Çözümlerimiz, çalışmalarımız ve iş teslimi sonrasındaki hizmetlerimiz ile sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak ise asli vizyonumuzudur.
LostFX Animasyon Stüdyosunun görsel tasarım ekibi tarafından 3d modelleme ile birlikte sizlere sunduğu hizmetler, 3d animasyon, 3d mimari ve 3d reklam filmi başta olmak üzere ihtiyaç duyulabilecek benzer çalışmalardır.
3d animasyon, karakterlerin ve objelerin görüntülerinin değişik yöntemler ve teknikler kullanarak farklı programlardan yararlanıp hareketlendirilmesine ve hareketlendirilen bu görüntülerin video haline getirilmesine denir. Diğer bir deyişle, hazırlanan görsel öğelerin belirli senaryolar doğrultusunda hareketlendirilmesi işlemidir.
Mimari görselleştirme, çizilen 2D projelerin bilgisayarlar ve farklı programlar yardımıyla dijital ortamda 3d olarak modellenip tek kare imaj yada animasyon film haline getirilmesidir. Yapım aşamasındaki inşaatların önlerinde bulunan görsellerde gördüğünüz inşaatın bitmiş hali, 3d modelleme ve görselleştirme işlemleri sayesinde mümkün olmaktadır. Mimari tanıtım filmleri mimari projeleri tanıtmanın en etkili yoludur. Mimari görselleştirme, mimari yapının pazarlanmasında çok önemli bir rol oynamaktadır.
3d reklam filmi ürün bilinirliliğini ve marka değerini arttırmak için hazırlanan televizyon veya dijital ortamda ürün veya firmaların tanıtımının yapılması için kullanılan, ister tamamı dijital olarak hazırlanmış isterse gerçek görüntülerle 3d sahnelerin bütünleştirilerek hazırlandığı ve hedef kitleler üzerinde çok büyük etkiye sahip görsel çalışmalardır.
İddia ediyoruz; sizin için en kaliteli ve etkileyici sunumları en uygun maiyetlerle en hızlı ve sonuca odaklı çözümlerle biz hazırlayabiliriz. Profilimizdeki veya hayalinizdeki projelerle ilgili bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz…

3d tasarım 3d modelleme


Leave a comment