3D Animasyon ve 3d tasarımda LostFX


3D Animasyon ve 3d tasarımda LostFX, 3d modelleme veya 3d animasyon hizmeti ihtiyacı duyan firmalar veya kişilerin bu alandaki tüm ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Bu hizmetlere sürekli ihtiyaç duyan firmalar için daha uygun ve farklı çözümler üretebiliyoruz. Sürekli olarak bizimle çalışan firmaların 3d için özel bir bölüm kurmasına gerek yoktur.  LostFX Animasyon Stüdyosu ile zaman kaybı yaşamadan profesyonel hizmet alırsınız.
Eleman sayısı projelerinizin kapsamına göre bizim tarafımızdan belirlenir ve sadece proje bazlı ödeme yapacağınız için yapılacak çalışmadaki ekstra insan kaynakları masrafından ve ekipman masraflarından etkilenmezsiniz. Bir kişiye harcayacağınız masraf ile çok daha profesyonel bir ekibe sahip olmuş olursunuz. 3d animasyon projelerin de yatırım maliyetleri çok yüksektir. Tek bilgisayar ile animasyon hazırlayamazsınız. Bunun için render farm kurmanız ya da render farm hizmeti almanız gerekebilir. Bu sistemi kurmak ve yönetmek maliyetli ve teferruatlı bir iştir. 3d görselleştirme hizmetine ihtiyaç duyanların büyük bir bölümü istediği çalışmanın aşamaları ve maksimum fayda konularında desteğe ihtiyaç duymaktadır. Prensip olarak ilk işimiz yapılacak çalışmayı detaylı olarak sizle paylaşmak, zaman-proje tablosunu en etkin hali ile oluşturmaktır. Proje sürecinde göndereceğimiz onay postalarını yetkili kişilerle hızlı gözden geçirmeniz işin tekrar yapılmaması ve zaman kaybı olmaması için çok önemlidir. Dijital pazarlama ve görsel donanımlar konusunda rakiplerinizden her zaman bir adım önde olmanız gerekir. LostFX farklı bakış açıları ile gerçek çözümler üretir. Marka değerinizi ve dijital yüzünüzü değiştirerek sizi hedef kitlenizle buluşturur. Rakipleriniz arasından sıyrılarak fark yaratmanızı sağlar. Sunduğu hizmetlerde yaratıcı, farklı ve etkili olmanızı sağlar. LostFX, reklam, tanıtım ve film sektöründe dinamik ve etkileşimli çözümler sunan, 3d animasyon ve çözüm stüdyosudur.

Farklı programlar konusunda profesyonel tasarımcılardan oluşan uzman kadrosuyla, hizmet standartlarını maksimumda tutarak her gün geliştiren, yüksek kaliteli görseller yaratmaya odaklanan LostFX; 3d modelleme ve 3d animasyon konusunda ihtiyaç duyduğunuz her sektörde bilgi ve deneyimlerini sizinle paylaşarak tanıtımlarınızı en mükemmel seviye de yapmanıza olanak sağlar.

Hazırladığı görsel öğelerle, ürün ve hizmetlerinizi, müşterilerinize farklı, hızlı ve anlaşılabilir şekilde sunmanızı sağlar.

Ürünlerinizin veya şirketinizin sunduğu hizmetlerin sunumu ve tanıtımı günümüzde her zamankinden daha çok önem taşır. Bu konuda ihtiyacınız olabilecek 3d animasyon, 3d render, reklam filmi, 3d modelleme, 3d tasarım ve 3d görselleştirme başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü 3d görselleştirme hizmetini LostFX olarak sizlere sunuyoruz.

3d animasyon, bizim için sadece hayallerinizle sınırlı olan bir dünyadır.En uygun fiyatlarla ve profesyonel hizmet vermek için herkese uygun çözümler sunarız.

Yapmış olduğumuz çok çeşitli projelerimizi sizlerle internet profilimizde paylaştık. Bu çalışmaları inceledikten sonra sizlerde hayallerinizi görsele dönüştürmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3d animasyon 1 3d animasyon 2 3d animasyon 3 3d animasyon 4 3d animasyon 5 3d animasyon 6 3d animasyon 7 3d animasyon 8 3d animasyon 9 3d animasyon 10


Leave a comment