3D Animasyon Türkiye


3D Animasyon Türkiye denince ilk akla gelen firmalardan birisi olarak biz Lostfx animasyon stüdyosu olarak sizler için her zaman en kaliteli ve en göz alıcı tasarımları hayata geçirerek kaliteli hızlı ve uygun maliyetli tasarımlarımızla rakip firmalarınızın her zaman bir adım önünde olmanız için güncel yazılım ve teknolojileri yakından takip ederek en iyiyi sizlere sunmayı amaç ediniyoruz. Mimari animasyon, ürün tanıtımı ve montajı, 3d reklam filmi, 3d modelleme ve 3d tasarım konusunda profesyonel 3d görselleştirme ekibimizle sizleri dinliyor ve sizler için en uygun çalışmaları doğru bütçelerde sizler için hazırlayarak sunum yapacağınız kişi ve topluluklara kendinizi, firmanızı ve ürününüzü daha iyi sunmanızı sağlıyoruz.
İlk önce sizleri dinliyor, hedef kitlenizi analiz ediyor ve onlara sizi en iyi şekilde anlatacak senaryoları oluşturuyoruz. Hazırladığımız senaryoların onayını sizden aldıktan sonra en uygun bütçeleri oluşturarak, can alıcı noktaları belirgin ve akılda kalıcı şekilde hazırladığımız çalışmalarda vurgulayarak anlık değil sürekli hatırlanacak görsel öğelerle hedef kitlenize sunum yapmanızı salıyoruz. Sizler için hazırladığımız çalışmalar rakip firmaların veya benzer projelerin arasından sıyrılmanızı, daha akılda kalıcı olmanızı sağlıyoruz. Yaptığımız çalışmaları kendi firma ve isim değerimizi arttıracak çalışmalar olarak hazırlıyoruz. Projelerinizi kendi projelerimiz olarak benimsediğimiz için tasarımlarımıza sadece yeteneklerimizi değil bir sanatçı bakış açısıyla ruhumuzu da katıyoruz.
3d modelleme, 3d animasyon, mimari görselleştirme, 3d reklam filmi, sanal tur, sanal gerçeklik yani VR, hologram, reald 3d, ürün montaj animasyonu, görsel efekt ve benzeri dijital sanatlara yönelik çalışmalar başlıca hizmet alanlarımızı oluşturmaktadır.
Bu yönde hazırlanmış birçok çalışmamız ve daha önce çalıştığımız firma bilgileri profilimizde sizler için hazırlayacağımız çalışmaların teminatı olarak bulunmaktadır. Bu çalışmalarımızı ve referanslarımızı inceledikten sonra, benzer çalışmalarınız, tasarımlarınız ve projeleriniz doğrultusunda Lostfx 3d tasarım ve 3d görselleştirme hizmetlerin kalitesine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
16 yılı aşkın bilgi ve deneyimimizle, sürekli gelişen medya ve reklam sektöründe hayallerinizi diğer insanlarla paylaşmanıza aracı olmak, sunumlarınızdaki ve anlatımlarınızdaki görsel öğeleri kaliteli ve uygun maliyetlerle hazırlamak için buradayız.


Leave a comment