3B Tanıtım, 3b animasyon ve 3b modelleme


3b tanıtım, 3b animasyon ve 3b modelleme uygulamaları proje sunumlarında, ürün tanıtım videolarında kurumsal tanıtım videolarında, televizyon veya internet reklam filmlerinde, belgesel filmlerde ve farklı yaş guruplarına yönelik eğitim filmlerinde kullanılabilmektedir. Filmin tamamı animasyon olarak hazırlanabildiği gibi gerekli görülen noktalarda anlatımı desteklemek amacıyla da animasyonlar kullanılabilmektedir.
3b animasyon üç boyutlu olarak modellenen sahne, nesne veya karakterlerin hareketlendirilmesiyle hazırlanmaktadır.
3b animasyon uygulaması video çekimle anlatımı etkili olmayan yada imkansız olan ürünlerin tanıtımlarında, ürünün montajını yada uygulamasını anlatan eğitim amaçlı filmlerde,üç boyutlu çizgi filmlerde, mimari çalışmalarda sıklıkla kullanılmaktadır.
Yapım aşamasında veya tasarım aşamasında olan hayata geçirilmemiş konut projeleri, alışveriş merkezi, otel ,şehir kompleksleri gibi mimari projelerde de 3b modelleme ve 3b animasyon tanıtım filmi prodüksiyonu hazırlanabilmektedir.
Eğitim amaçlı videolar, kamu spotu filmleri, iş güvenliği filmi gibi alanlarda da 3b animasyon hizmetlerinden faydalanılabilmektedir.
Lostfx animasyon stüdyosu uzman 3b tasarım ekibiyle, tanıtım filmi projelerinde ve özel amaçlı projelerde İstanbul merkezli olarak Türkiye de ve yurtdışına profesyonel 3b animasyon ve 3b görselleştirme hizmeti vermektedir.


Leave a comment